Automātiskā laistīšanas sistēma

Daudzas lietas dzīvē, kuras liekas pašsaprotamas, kā veļas mašīna, trauku mazgājamā mašīna vai kāds robots, kura pats iztīra mūsu māju, sagādā mums prieku, un dod laiku , lai mēs varētu darīt citas lietas. Tāpat ir, ja mūsu dārzs tiek apliets automātiski. Tas neprasa no mums lieku laiku un rūpes. Varambūt droši, ka dārzs tiks apliets arī mūsu prombūtnes laikā.

Dārza automātiskā laistīšanas sistēma tiek ierakta zemē un virs zemes nekas nav redzams. Vienīgi uzstādītajā laikā virszemē parādās laistīšanas galvas, kas nolej attiecīgo dārza zonu un pēc tam ievelkas atpakaļ. Visu laistīšanas procesu regulē dators. Ūdens padeve šādai sitēmai var tikt nodrošināta no dažādiem avotiem, bet parasti  tie ir vai nu spice, dziļurbums, vai pilsētas ūdensvada pieslēgums. Spice ne vienmēr ir tas labākais risinājums, jo ūdens var būt ļoti netīrs, lai gan tās izmaksas ir vislētākās. Urbums,  kaut arī dārgāks izmaksu ziņā, vienmēr būs labākais risinājums šādai automātiskai dārza laistīšanas sistēmai. Ūdens padeve būs pietiekoša, lai pienācīgā daudzumā apgādātu laistīšanas sistēmu un tas, savukārt, dos iespēju samazināt dārza automātiskās laistīšanas sistēmas izmaksas.

Ikdienā šāda automātiskā dārza laistīšanas sitēma jums nesagādās neērtības, jo tai apkalpošana būs vajadzīga tikai pavasarī un rudenī. Arī nopļaut zāli  vasaras periodā jūs varēsiet bez problēmām. Automātiskā dārza laistīšanas sistēma parasti darbojas naktī, kas arī ir vislabākais augu un zāliena apliešanas laiks.
Izmaksas šādai dārza automātiskai laistīšanas sistēmai ir atkarīgas no ļoti daudziem faktoriem, kā,  piemēram, dārza platības, celiņu izvietojuma, ūdens padeves daudzuma un spiediena, kā arī no pielietojamo materiālu kvalitātes. Jebkurā gadījumā šāds ieguldījums ilgtermiņā jums būs izdevīgs.

Katrs  dārza augs vienmēr būs krāšņs, ja tikai laikā tiks nodrošināta pienācīga ūdens padeve. Un šo uzdevumu vislabāk spēs nodrošināt dārza automātiskā laistīšanas sistēma.